Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Задачі – специфічні вправи, які змальовують певну ситуацію, для вирішення якої необхідне знання та володіння математичним матеріалом. Задач є величезна кількість, і описують вони, мабуть, всі розділи математики, в тому числі і округлення. У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати задачі, де треба оцінювати кількість обʼєктів. На екрані перед учнем міститься текст задачки – нової для кожного наступного етапу вправи. У сюжеті розповідається про випадок, в якому не останню роль відіграла саме кількість тих чи інших обʼєктів. Наприклад, було прочинано книгу, яка мала певне число сторінок. Одна дитина прочитала всю книга, а інша – тільки якусь частину. В житті рідко коли можна назвати точну кількість прочитаних сторінок, принаймні по памʼяті. А от приблизно назвати обʼєм книги або прочитаного матеріалу можна. Тож дитина виконує це завдання, сумуючи числа, які в ньому вказані (або виконуючи іншу дію – все залежить від того, які саме умови в задачі), після чого обирає, чи правильним є наданий варіант відповіді. Наявність готової відповіді та необхідність її перевірки робить завдання більш цікавим. Учень може не вирішувати приклад повністю, а просто прикинути, оцінити, чи може сума певних чисел бути такою, як вказано у завданні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.7
Задачі на оцінювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися