Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Важливо вирішувати задачі, які були б присвячені кожній темі, що повʼязана з математикою, в тому числі і з відніманням чисел в межах першої тисячі. Це важливо тому, що будь-яка задачка – це, перш за все, сюжет, в якому описується ту чи іншу ситуацію. Таким чином дитина вчиться використовувати математику у повсякденному житті, а також пересвідчується в тому, що ці знання дійсно можуть бути корисними у побуті. На кожному етапі цього завдання дитина буде вирішувати нову задачку. Але є між ними дещо спільне. По-перше, згідно з їхніми умовами учню доведеться виконувати дію віднімання. По-друге, числа, з якими треба буде працювати, знаходяться в межах першої тисячі. Для вирішення задачки учню необхідно уважно прочитати умови та визначити, яке з названих чисел є зменшуваним, а яке – відʼємником. Зробити це досить легко. З одного боку, саме від зменшуваного віднімають, а з іншого – воно обовʼязково є більшим числом. Після цього дитина уявляє, як має виглядати приклад, де є дія віднімання між цими числами. Учень знаходить різницю, виконуючи всі обчислення. Самого прикладу на екрані нема, але під текстом задачки є кілька варіантів відповіді. Дитина обирає той, який є правильним. Ці варіанти служать підказкою та орієнтиром у відніманні означених двох чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Задачі на віднімання до 1 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися