Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Площа – це величина фігури, яка вимірює те, як багато квадратних одиниць (умовні одиниці виміру, маленькі квадратики) покриває собою фігура. Дитина, яка вже знає, як знайти площу чотирикутника, може легко справитись і зі спеціальними задачками, які присвячені пошуку її сторін. На кожному етапі вправи учень буде виконувати таку задачку. При цьому важливо, щоб дитина памʼятала про особливості знаходження площі квадрата. Оскільки всі його сторони рівні, то і способів є аж три. Це означає, що його площу можна знайти трьома способами. Перший – класичний, шляхом перемноження двох перпендикулярних сторін. Другий – шляхом перемноження паралельних сторін. Нарешті, третій спосіб, також повʼязаний з тим, що всі сторони квадрату рівні, полягає у тому, щоб помножити довжину однієї сторони саму на себе. Тож, якщо відома тільки площа квадрата і більше нічого, цього цілком вдосталь, щоб знайти його сторони: просто треба згадати, яке число при множенні саме на себе дає число, котре представлене в якості добутку. Для знаходження сторони прямокутника при відомій іншій стороні та площі досить просто розділити площу на відому сторону. Тож, виконуючи подібні задачки на кожному рівні, і переміщуючись між етапами вправи, дитина закріплює свої знання теми площі у випадку з чотирикутниками різних видів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.19
Задачі на знаходження сторін
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися