Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина може подумати, що дроби досить рідко використовуються у повсякденному житті. Проте таке враження помилкове. Існує немало життєвих ситуацій, у вирішенні яких саме дроби можуть допомогти найкраще. Учень зможе переконатись у цьому, виконуючи це завдання, адже воно містить задачі з дробами. Кожна задача – це окремий маленький сюжет або ситуація, для опису якої необхідні дроби. На даний момент, коли учень вміє тільки порівнювати між осбою дроби з однаковим або різним знаменником, ці задачі не містять дій, які необхідно виконати з дробами, але у ході їхнього ров'язування дитина буде створювати дроби сама. Наприклад, згідно з сюжетом задачі є шкільний клас, у якому, наприклад , «35» дітей. Відомо, що дівчат у класі більше, ніж хлопців – а саме «20». Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб у вигляді дробу дати відповідь на питання про те, яку частину класу  складають хлопці. Якщо від загальної кількості дітей відняти кількість дівчат, то хлопців залишається «15». Значить, підходящий дріб матиме це число на місці чисельника, а все ті ж «30» на місці знаменника. Коли дитина обиратиме дріб, який дійсно правильно ілюструє описану в задачці ситуацію, вона й буде переміщуватись між етапами завдання. А додаткові ілюстрації, які повʼязані з описуваними сюжетами, роблять задачу більш цікавою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.11
Задачі з дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися