Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже знає дитина, не всі числа можна поділити на інші без залишку. Як він утворюється? Ділене, яке не можна поділити на дільник рівно, змінюється – його замінюють на найближче менше число. Наприклад, «24» на «5» не ділиться (бо на пʼятірку взагалі можна розділити тільки число, яке закінчується на нуль або іншу пʼятірку) рівно. Тож треба знайти наступне менше число – це «20». Отже, якщо розілити його на пʼятірку, вийде частка, яка становить «4». Від «24» (першого діленого) треба відняти число «20», і вийде, що залишок – це теж четвірка. Відтак «24», розділене на «5» дасть «4» із залишком у «4». У ході виконання цього завдання дитина буде аналогічним чином знаходити залишок від ділення для нових прикладів – інших для кожного наступного етапу. Важливо, що залишок або частка вже вказані і грають роль підказки, і учню залишається знайти залишок. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.8
Залишок від ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися