Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Формат таблиці є дуже зручним для закріплення і тренування навичок ділення, оскільки дозволяє по-іншому представити звичний приклад, що містить цю дію. Наприклад, у першій колонці є числа, які представляють загальну кількість певних предметів. Ці числа, вочевидь, грають роль діленого. У другому стовпчику – кількість предметів, яку забрали з першої, але не шляхом віднімання, а шляхом розділення загальної кількості предметів на певне рівне число частин, одну з яких і забрали. Отже, у другому стовпчику – частки. Залишається знайти ділене. Для цього перше число треба розділити на друге. Учень аналізує зображену на екрані таблицю і розуміє, що ділене – спільне для всіх цих випадків. Наприклад, якщо в першому ряду такі числа як «45» і «5», а в другому – «81» і «9», значить, дільником є число «9», адже саме воно є результатом ділення першої цифри на другу. Завдання полягає у тому, щоб доповнити таблицю, адже в ній буде бракувати одної з цифр. Щоб це зробити, треба просто дізнатись спільний дільник, після чого виконати потрібну операцію: помножити дільник з часткою, якщо знайти треба ділене, або ж розрідити ділене на дільник, якщо знайти треба частку. Коли учень доповнить таблицю, то пройде на наступний етап. Там на нього чекатиме і нова таблиця з іншими цифрами, і нові умови, які описують відносини між числами у ній.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Заповнення таблиці (закономірність ділення)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися