Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміти правильно записати час, який показує годинник, дуже важливо для правильного розшифрування його даних та ефективної роботи з ним. У ході виконання цього завдання дитина буде записувати час. На екрані перед учнем годинник – новий на кожному етапі, з іншими показниками. Дитина має розшифрувати їх, записавши у відповідні порожні клітинки число годин і число хвилин. Як відомо, в добі 24 години, і новий відлік починається від опівночі. З аналоговим годинником запис важче через те, що треба уточняти, чи це години дня, чи вечора. З цифровим годинником прочитати його дані дуже легко: перша пара цифр – це число годин, а друга – хвилин. Дитина записує ці цифри, після чого проходить на наступний етап. Така легкість вправи не даремна – завдання все рівно залишається ефективним тренажером, але тренується не стільки саме вміння записувати час, скільки впевненість у його використанні. Тепер, коли учень досить добре ознайомився з видами годинника, важливо, щоб він вмів сприймати його показники ледве не рефлекторно, з першого погляду розуміючи значення кожного числа, кожної цифри. Тому при виконанні цього завдання не остання роль дається тому, як швидко учень рухається між рівнями. Чим швидше (при мінімумі помилок), тим краще.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Запис часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися