Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Час відіграє досить значну роль у побуті людей. Тому не дивно, що існує немало варіантів того, як саме люди повідомляють одне одному про те, яка зараз година, скільки хвилин, яка пора доби тощо. У ході виконання цього завдання дитина навчатиметься розшифровувати словесне описання годин, перетворюючи його на цифрове. На екрані перед учнем міститься формулювання часу, яке було зроблено тільки словами, наприклад, «десять хвилин на восьму», а під ним – порожні клітинки, окрема для годин, і окрема для хвилин. Учень, розуміючи, що саме говориться у вправі, розшифровує цю фразу і переводить її на мову цифрового годинника.  Сам опис часу також має цікаве оформлення і виглядає як речення, записане на дошці. Наявність ілюстрацій не має особливого сенсу для практичної сторони виконання вправи, але відіграє не останню роль для посилення зацікавленості дитини у роботі, адже чим більше подібних обʼєктів, тим більш інтерактивним відчуває дитина це завдання. Завдяки цій вправі учень досить швидко навчиться розуміти словесний опис часу, переводячи його на, в деякому сенсі, більш зрозумілу мову годинників.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.5
Запис часу зі словесного в цифровий
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися