Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Процес ділення дає не унікальний результат. Це означає, що число, котре виступає в якості частки, може бути результатом ділення зовсім інших діленого і дільника, ніж в наданому прикладі. Це можливо, якщо між елементами виразу зберігається певна пропорція, тобто вони однаково більші або менші відносно одне одного. Наприклад, «4» є часткою і при діленні «8» навпіл, тобто на «2», і при діленні числа «16» на «4». Обидва ці приклади дають однаковий результат, тому що ділене і дільник у другому прикладі однаково більші за ділене і дільник у першому. У ході виконання цього завдання дитина навчиться знаходити приклади з дією ділення, які дають один і той самий результат. На екрані перед учнем міститься кілька математичних виразів з цією дією. Головний, який є вже вирішеним і виступає в ролі орієнтира, знаходиться зверху над всіма іншими. Кілька прикладів знизу містять тільки ділене і дільник. Для кожного треба знайти частку, щоб вибрати той, для якого частка співпадатиме з результатом ділення верхнього прикладу. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, до нового набору математичних виразів. Таким чином, хоча мета дитини полягає у пошуку спів падіння, насправді учень на кожному етапі виконує, мінімум, три ділення, що є ефективним тренуванням для кращого оволодіння цим матеріалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Знаходимо приклад за результатом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися