Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Площа є досить важливою характеристикою фігури. Після того, як дитина навчилась обчислювати її значення для чотирикутників, наступним кроком на шляху до опанування цієї теми є використання вже відомого розміру площі фігури для вибору з-поміж кількох варіантів того чотирикутника, який потрібен. На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання міститься кілька чотирикутників, які побудовані з маленьких квадратиків – так ілюструються квадратні одиниці. У завданні, формулювання якого можна знайти над цим зображенням, вказана площа фігури, яку потрібно знайти. Учень перемножує кількість квадратиків в двох перпендикулярних сторонах кожного чотирикутника, щоб дізнатись, чи співпадає його площа з тою, яка названа в завданні. Коли дитина знаходить фігуру, яка площа дорівнює цьому числу, то залишається тільки виділити її, щоб пройти на наступний етап, де треба буде виконати дії аналогічного характеру з іншими фігурами та числами. У ході виконання цього завдання дитина переконається, що більша площа може бути навіть у фігури, яка здається на перший погляд меншою, наприклад, якщо вона вузька, але значно довша, ніж всі інші. Також користь цього завдання в тому, що дитина на практиці використовує знання прийомів по обчисленню та знаходженню площі, які стають частиною комплексу знань з геометрії, а не просто окремою темою.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.16
Знаходження фігури за площею
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися