Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Площа – ще одне поняття, яке так чи інакше має стосунок до розміру фігури. Проте якщо периметр є сумою довжин всіх його сторін, то площа – це те, який розмір поверхні умовного аркуша займає ця фігура. Адже окрім сторін є ще й внутрішня ділянка фігури, яка їй належить, адже знаходиться в межах контурів. Площа – це добуток, який є результатом множення двох сторін чотирикутника, принаймні для чотирикутників. Стосовно інших фігур, то там пошук площі вдається при використанні інших формул, тож ця вправа присвячена саме чотирикутникам, аби дитина не заплуталась і, окрім того, бо чотирикутників дійсно багато, тож знаходження площі шляхом перемноження двох його сторін можна використати у багатьох випадках. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи міститься зображення робочого поля, яке будується з квадратиків. Деякі з них заповнені кольором, і всі разом вони створюють чотирикутну фігуру. Довжини її сторін міняються на кожному наступному етапі. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти площу фігури. Для цього учень рахує кількість кольорових квадратиків у двох перпендикулярних сторонах фігури. Перемножувати треба саме довжину непаралельних сторін. Коли учень це зробить, йому залишається тільки ввести число, яке вийде в результаті його обчислень, до порожньої клітинки для відповіді. Поряд з нею учень побачить словосполучення «квадратних одиниць», тобто умовних квадратів, якими можна «заповнити» фігуру. Дитина має запамʼятати, що саме у них і вимірюється площа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.15
Знаходження площі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися