Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, як саме треба обчислювати площу чотирикутних геометричних фігур: перемножуючи довжину двох їх сторін, тих, які йдуть перпендикулярно одна одній. У ході виконання цього завдання дитина зрозуміє, в чому різниця при знаходження площі для двох окремих випадків чотирикутних фігур: квадрату та прямокутника. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання буде знаходитись зображення фігури, яка належить до одного з двох цих видів. Саме за допомогою теми площі дитина зрозуміє суть відмінностей між ними. Для знаходження площі прямокутника, треба перемножити саме розмір тих сторін, які стикаються разом на куті. Це необхідно тому, що паралельні сторони прямокутника однакові, тому перемножувати їх не варто – адже вони відрізняються від іншої пари сторін, а відтак результат при спробі пошуку площі шляхом перемноження паралельних сторін буде неправильним. Квадрат – це особливий випадок чотирикутника (і прямокутника теж, адже і в квадраті всі кути прямі), де всі сторони рівні. Тому знайти його площу навіть простіше. У ході виконання цього завдання дитина буде використовувати тільки спосіб перемноження двох його перпендикулярних сторін – але для обох видів фігур. На екрані на кожному етапі завдання дитина бачить один чотирикутник, площу якого треба дізнатись. Підставляючи у спеціальну формулу довжини його сторін, учень знаходить площу, яку треба вписати у порожній квадрат після знаку рівності в цій формулі. Після цього дитина проходить до наступного чотирикутника, на новий етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.18
Знаходження площі прямокутників та квадратів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися