Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже досить добре вивчила тему периметра, вже знає, що це поняття означає суму всіх сторін фігури, що дозволяє в цілому оцінити її розмір. Після того, як учень навчився дізнаватись периметр різних фігур та ознайомився з особливими випадками, які присвячені цій темі, залишається тільки використати ці вміння та знання у зворотній меті: щоб знайти сторону фігури, периметр якої вже є відомим. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься зображення геометричної фігури, де всі її сторони є відомі, окрім однієї. Надається також величина периметра. Щоб дізнатись довжину невідомої сторони, дитина має просто додати всі відомі сторони, після чого від периметра відняти число, яке вийде в результаті. Різниця, яка вийшла в результаті віднімання від периметра суми відомих сторін, і буде невідомою стороною. Коли дитина введе це число у порожню клітинку, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати завдання аналогічного типу, проте фігура, рівно як і її величини, будуть іншими. Якщо дитина має справу з прямокутником чи квадратом, то результат обчислення можна легко перевірити. Якщо це квадрат, то всі його сторони будуть рівними, а якщо прямокутник, то довжина невідомої сторони має дорівнювати довжині тої, яка йде паралельно з нею. Проте ці можливості для перевірки не варто використовувати для самого знаходження невідомої сторони – правило з периметром є універсальним для всіх фігур, а відтак воно й краще підходить для цього.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.14
Знаходження сторони за периметром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися