Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо всі складові частини прикладів з дією додавання є рівнозначними (окрім, звісно, суми чисел, яка є результатом дії), то з відніманням все не так. Зменшуване не рівнозначне з відʼємником, проте, як і в минулій вправі, можна знайти метод зрівняння прикладів з цією дією. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься пара математичних прикладів, кожен з яких містить дію віднімання. Обидва вирази є неповними: в них бракує тих чи інших елементів, на місцях яких знаходяться порожні клітинки. Особливість вправи в тому, що ці порожні клітинки відповідають за різні компоненти прикладу. Оскільки між виразами знаходиться знак рівності, значить, вони дають однаковий результат і можуть складатись з однакових елементів. Тому, щоб доповнити приклади, достатньо просто вставити у порожні клітинки ті числа, які в сусідньому виразі по іншу сторону знаку рівності стоять на аналогічних місцях. Таким чином дитина продублює вирази і, оскільки вони стануть однаковими, знак рівності дійсно буде правильним, адже два однакових приклади дають однаковий результат. Хоча вправа і здається легкою, учню доведеться бути дійсно уважним у процесі її виконання, адже приклади багатоскладові, містять вирази, які були відокремлені в дужки, а крім того, треба слідкувати за тим, щоб однаковими були вже відомі елементи виразів, аби, якщо це не так, компенсувати різницю в ту чи іншу сторону.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.4
Зрівняння прикладів з дужками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися