Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення і множення – два протилежні й відтак нерозривні дії, які повʼязані між собою так само, як додавання – з відніманням. У цій вправі учень переконається у міцності даного звʼязку та навчиться краще розуміти процес ділення. На екрані перед дитиною міститься пара математичних прикладів. Перший містить дію ділення і є вже вирішеним і доконаним. У ньому є відомими всі елементи. А от другий – дія множення, при чому з цими самими цифрами, що й верхній приклад, але в інших ролях. Добуток – це ділене, тобто найбільше, початкове для ділення число. Один з множників виступає в якості дільника, а другий – частки. Учень порівнює приклади між собою і вивчає взаємозвʼязок чисел у них. Дуже важливо, щоб учень зрозумів не просто обмін чисел, а саме їхні ролі. Адже ділення – це процес зменшення початкового числа за рахунок його розділення на кілька рівних складових. Наприклад, у вісімці є дві четвірки. З іншого боку, якщо «взяти» дві четвірки (або чотири двійки), то в результаті буде якраз число «8». Коли учень вводить у порожню клітинку у одному з прикладів правильне число, то проходить на наступний етап завдання. Якщо на минулому етапі бракувало першого множника, то у новому може не бути другого або ж добутку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Зв'язок множення з діленням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися