Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досить часто при написанні тексту не вдається помістити всі слова речення на одному рядочку. З іншого боку, переносити на наступний все слово повністю – значить залишати великий шматок попереднього рядка порожнім. Саме таких випадках використовується перенос – розділення слова на дві частини, коли одна залишається на попередньому рядку, а інша – переносить на наступний. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у виконанні переносу. Правила цього досить прості. Перенос здійснюється по складах. Не можна залишати або переносити одну літеру, навіть якщо вона передає голосний звук. Крім того, небажано переносити постфікси, не можна розділяти «дж» та «дз» і якщо є вибір, або перенести слово, розбивши його корінь, або залишити префікс, а корінь перенести на наступний рядок без розділу, то другий варіант кращий. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох слів, які розділено на склади саме для переносу. Поряд – робоча зона, поки порожня. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перенести до цієї робочої зони лише правильні випадки переносу. Звісно, одне слово на практиці переносить лише в одному місці, однак тут кожне тире – це місце потенційного переносу, тобто зображення слова містить всі можливі варіанти виконання переносу з цією мовною одиницею. І всі вони мають бути правильними, щоб дитина могла перемістити дане слово до робочої області. При цьому учень не просто виконує своє завдання, а допомагає розібратись з наведеною темою іншому персонажу, який знаходиться поряд з робочою зоною. Його наявність посилює інтерактивність вправи. На кожному етапі перед дитиною новий набір слів та інший персонаж, якому необхідно допомогти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Ділимо слова на склади для переносу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися