Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рима – дуже цікаве мовне явище, при якому відбувається співзвучність різних слів, котрі знаходяться у різних рядках. Рима є важливою складової класичної поезії (окрім білих віршів, для яких необхідним є лише ритм), при чому українська мова вважається однією з найбільш милозвучних та красивих у світі зокрема і через те, що з її допомогою дуже зручно римувати й писати гарні вірші. Досить часто рима утворюється внаслідок збігу морфемного складу слів. Наприклад, дієслова, які мають однакові категорії особи та часу дуже часто мають однакові закінчення й суфікси, тому дієслівна рима вважається такою простою і, в поетичних колах, навіть примітивною. У ході виконання цього завдання дитина, звісно, не буде писати вірші, адже для цього, перш за все, потрібно мати велике бажання. Однак, ознайомитись з римою як з явищем необхідно, і ця вправа тут допоможе. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься набір з чотирьох слів, які розташовані у стовпчик. Під робочою зоною, де знаходяться ці слова, міститься четвірка варіантів для рими. Оскільки кількість початкових слів та кількість цих варіантів однакова, підбір буде відносно простий. Дитина має проаналізувати всі слова по черзі, добираючи потрібне до кожного з тих, які знаходяться в робочій зоні. Наприклад, для слова «виделка» слово «павутина» в якості рими не підійде – а от слово «веселка» утворить прекрасну риму. Так що дитина, коли побачить слова, які римуються між собою, відразу ж їх впізнає. Коли школяр розподілить четвірку варіантів по робочій зоні до відповідних слів, з якими вони римуються, то пройде на наступний аналогічний етап завдання. Кожен рівень супроводжується зображенням цікавого персонажа та симпатичним оформленням робочої зони з римами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Добираємо рими
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися