Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синонімія властива дієсловам в тій же мірі, що й іншим частинам мови. Це досить цікаве явище, вивчення якого допомагає краще зрозуміти лексичне значення слів, розмежувати випадки, коли те чи інше дієслово доцільно використовувати, а коли – ні, а крім того синонімія ще й позитивно впливає на збільшення словникового запасу дитини. Як вже знає учень, синоніми є словами, що мають схоже лексичне значення при зовсім різному написанні та звучанні. При цьому синоніми утворюють цілі ряди, оскільки в мові відразу кілька слів цілком можуть бути відносними синонімами. Повними синонімами, тобто словами, які мають не просто схоже, а фактично однакове значення, слова в українській мові бувають рідко, тож вони здебільшого обʼєднуються в пари. Синоніми особливі тим, що вони можуть заміняти одне одного в реченні, але тільки повні синоніми можуть робити це завжди, тоді як всі інші можуть заміняти одне одного лише у певному контексті. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься добирати синоніми до дієслів, при чому – відразу до кількох. На екрані перед дитиною міститься зображення книжки. На одній її сторінці угорі – перше дієслово, на іншій, теж зверху, знаходиться друге. До кожного з них необхідно підібрати синоніми з-поміж варіантів, що подані внизу. Це дасть учню більш глибоке розуміння даного мовного явища, де багато що залежить від контексту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Добираємо синоніми до дієслів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися