Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що іменники можна умовно розділити на власні та загальні назви. Власні назви – це те, що й імена. Вони належать певній особі або конкретному обʼєкту обговорення (який не обовʼязково мусить бути істотою), тож пишуться з великої літери. До власних назв відносяться назви географічних обʼєктів, назви міст, країн, власне, імена, а також деякі інші назви, наприклад, книг, компаній тощо. Загальні ж назви не належать конкретним обʼєктам, тому пишуться з малої літери. І тут важливо памʼятати про один нюанс. Деякі власні назви пишуться не лише з великої, а й в лапках. Лапки є досить своєрідним засобом, який використовується з багатьма можливими цілями. У ході виконання цього завдання дитина навчиться вибрати ті власні назви, для використання яких потрібні лапки. На екрані перед учнем міститься три робочі зони і в кожній – словосполучення. В усіх словосполученнях є одне слово, що пишеться з маленької букви та одне – яке пишеться з великої. Під ними є окрема робоча зона з лапками. Дитина аналізує кожне словосполучення і бачить, назву чого слід забрати в лапки. Наприклад, посаду людини та її імʼя, які разом утворюють словосполучення на кшталт «водій Олексій» в лапки забирати не варто, тоді як у словосполученні, де міститься, скажімо, назва журналу, це слово й слід відокремити лапками. Чому? Бо назва компанії, книги, журналу тощо є досить умовною, авторською. Вона належить цьому обʼєкту обговорення, тому пишеться з великої літери, однак, використовується не зовсім у прямому значенні (або може так використовуватись), що й позначається за допомогою лапок. Коли дитина вибирає слово, яке слід ними відокремити, то проходить на наступний етап до нових словосполучень аналогічного типу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.14
Додаємо лапки до іменників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися