Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники як частина мови особливі тим, що мають певний і досить високий рівень універсальності. Наприклад, слово «стіл» підходить для того, щоб називати конкретний вид предметів. Хоча різновидів столів є багато, всі вони обʼєднані певними ознаками. Із займенниками все складніше. Наприклад, займенник «він» використовується для того, щоб замінити будь-який іменник чоловічого роду однини – як такий, що називає особу, так і такий, що називає процес або емоцію. Сенс кожного конкретного займенника залежить від контексту, тобто від значення слова, від обставин його використання та від того, яку мовну одиницю цей займенник замінює. У ході виконання даного завдання дитина тренуватиметься доповнювати речення потрібним займенником. На кожному етапі міститься зображення нового речення. У ньому пропущено займенник. Варіанти, які претендують на порожнину у реченні, є кілька. Деякі з них підходять для речення граматично – вони узгоджуються з іншими словами в ньому за родом, числом та відмінком. Серед них треба вибрати один. Як саме? Учень для цього уважно аналізує речення, вивчає контекст – дивиться на те, хто є мовцем, яка його роль, що означають надані слова. Саме за допомогою контексту дитина й визначає, який з варіантів потрібен цього разу. Кожне речення супроводжується ілюстрацією, яка не дає змогу зрозуміти, який з займенників підходить, але натякає на це. Коли школяр вибирає потрібне слово і вставляє його у речення, то проходить на наступний етап завдання. Завдяки цій вправі учень навчиться більш ефективно у повсякденному житті користуватись слова, що входять до числа опрацьованої частини мови, адже ця вправа розвиває вміння інтуїтивно вибирати потрібний займенник.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.8
Доповнюємо речення відповідним займенником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися