Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа дає змогу обговорити важливі життєві питання, які стосуються цілком актуальних для дитини проблем та сторін життя: дружби, пошуку себе та розвитку своїх здібностей, гармонійного співіснування з навколишніми та правил моралі. При цьому форма подання інформації тут дуже корисна для розвитку саме мовних навичок школяра. У ході виконання цього завдання дитина буде водночас працювати із текстом і відповідатиме на питання до нього. На екрані перед учнем міститься набір з кількох абзаців. У кожному міститься, як мінімум, два речення, при чому всі вони поширені. Абзаців теж кілька – хоча б чотири. Текст є досить великим. Спочатку абзаци знаходяться у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб розмістити їх правильно: зачин, основна частина та кінцівка, після яких йде абзац із питанням, в якому автор тексту звертається до читача, себто до учня. Дитина уважно вивчає абзаци, після чого змінює їх порядок таким чином, щоб відновити цілісність тексту. Коли школяр це зробить, то побачить цілісний та завершений текст, який присвячено тій чи іншій важливій життєвій темі. Учень знайомиться з текстом та сприймає його головну думку, після чого відповідає на питання в його кінці, вибравши з-поміж варіантів один правильний. Варіанти знаходяться під текстом. Коли дитина відновить текст та відповість на питання до нього, то пройде на новий аналогічний етап, де новий текст буде підіймати вже інші, однак теж важливі для духовного та морального розвитку питання. Використання мовних навичок стає більш комплексним, впевненим та цілеспрямованим, а виховний аспект робить завдання корисним й для повсякденного життя.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Досягнення успіхів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися