Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є першою у низці завдань, які присвячені опрацюванню теми навколишнього світу, зокрема – теми живої природи з точки зору необхідності її збереження та того, наскільки важливу роль вона відіграє для кожної людини. На екрані перед дитиною міститься питання – нове для кожного наступного етапу. Це питання завжди присвячене живій природі: рослинам, тваринам, екології, тій користі, яку нам приносять живі істоти і тій загрозі, яку люди своєю діяльністю для них становлять. Під питанням міститься два варіанти відповіді. Дитина вибирає той, який вважає правильним, після чого проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічну послідовність дій. З точки зору покращення мовних навичок користь від цього завдання полягає у тому, що школяр на кожному етапі стикається з новим питальним реченням, яке необхідно грамотно опрацювати. Речення поширене, досить велике, тож учень має правильно зрозуміти смислові акценти того, про що в ньому говориться. Аби учень більш глибоко проник в тему, над питанням міститься активна кнопка зі знаком питання. Коли школяр натискає на неї, то побачить невеликий текст, що описує це питання. Текст супроводжується ілюстрацією. Отже, таким чином школяр має змогу працювати з досить великим текстом, до якого ставиться питання, а це покращує навички роботи з великим обсягом текстової інформації. Однак, значно важливіше є те, що ця вправа виховує в дитині розуміння того, наскільки жива природа і цінна. У даному завданні школяр дізнається й про Червону Книгу, й про лікарські рослини, і про те, що треба робити, аби зберегти багатства навколишнього світу. Учень виконує завдання в компанії симпатичних персонажів-натуралістів, що додають завданню більшої інтерактивності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.1
Друзі природи ставлять запитання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися