Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенник є самостійною частиною мови, яка використовується для того, щоб замінити інше слово у тексті. Займенники, як зрозуміло з назви цієї частини мови, підходять лише для заміни іменникових частин мови, тобто іменника, прикметника та числівника. При цьому займенники мають такий же набір граматичних категорій, як й інші іменникові частини мови – тобто рід, число та відмінок. Однак, проявляються ці категорії в займенниках не однозначно. Деяким з цих слів вони притаманні, іншим – ні. Все залежить від того, яку саме частину мови займенник підміняє у контексті. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься опрацьовувати граматичну категорію числа займенників. При цьому акцент робиться на ігровому аспекті завдання. На екрані міститься зображення великого акваріума, який є центральним елементом композиції. Навколо – рибки. Як і в житті, не всі рибки можуть ужитись в одному акваріумі, і завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб підібрати рибок так, аби вони не посварились, плаваючи там. Над акваріумом міститься назва критерію підбору. Наприклад, треба підібрати рибок, займенники на яких мають форму множини. На наступному етапі у завданні вже говоритиметься про однину. На кожній з цих рибок міститься по одному займеннику і не обовʼязково у називному відмінку. Школяр має проаналізувати лексичне значення кожного слова, аби зрозуміти, чи слід цю рибку відправляти до акваріума цього разу. Складність цієї вправи полягає у тому, що морфемно займенники дуже різні, тож за складом слова важко зрозуміти, які з них мають форму однини чи множини – доводиться запамʼятовувати кожну форму окремо або аналізувати зміст слова.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Гра «Акваріум»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися