Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як і одна з попередніх вправ, ця дає змогу опрацювати тему власних та загальних назв іменників. Однак, якщо попередня вправа, що була присвячена цій темі, робила акцент на пізнавальних статтях, то ця намагається зацікавити дитину за допомогою ігрової механіки. На екрані перед учнем міститься зображення двох дорожніх знаків. На одному написано «Власні назви», на іншому – «Загальні назви». Учню необхідно розподілити кольорові знаки, що знаходяться під ними, до відповідних груп. На кожному такому кольоровому знаку міститься по одному слову, і це завжди – іменник. Дитина має визначити, до якої групи вони належать. Слова написані без помилок, тож все, на що слід звертати увагу дитині, – це перша літера. Якщо слово пишеться з малої букви, то воно належить до загальних назв, а якщо з великої – до власних. Механіка виконання вправи надзвичайно проста, але мета її не в тому, щоб перевірити знання та вміння дитини, а в тому, щоб познайомити її з різноманіттям слів, що входять до цих груп і показати, якими бувають власні назви, та що вони називають. Дитина, яка лише знайомиться з даною темою, може плутатись, не розуміючи корінної відмінності між цими двома видами слів. Власні назви є іменами або буквально (якщо йде мова, наприклад, про людину), або фігурально. Так у міста теж може бути своє імʼя – його власна назва, яка пишеться з великої літери. Також до власних назв належать найменування географічних місцин, клички тварин і багато інших слів, які належать комусь чи чомусь та мають звʼязок з його індивідуальністю. Загальні ж назви не показують індивідуальності. На кожному етапі дитина опрацьовує по кілька слів, тож може на практиці відчути різницю між ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.11
Гра «На дорозі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися