Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синонімія – явище, з яким дитина працювала неодноразово і в різному форматі. Цього разу дитина працюватиме із синонімами-прикметниками. Якою б не була опрацьована частина мови, суть цього явища не змінюється: синоніми – це слова, які відрізняються за написанням та звучанням, однак, при цьому мають схоже лексичне значення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити прикметники-синоніми, які утворюють синонімічний ряд, тобто кілька слів, які в залежності від контексту можна замінити одне на одне. При цьому досить істотне значення для виконання завдання є в ігровому аспекті. На екрані перед учнем знаходиться картина підводного світу: кілька велетенських (якщо порівнювати із зображеннями підводників в аквалангах, що плавають поруч) різнокольорових екзотичних на вид рибок плаває у водній безодні. На кожній міститься зображення свого слова. Всі вони різні, однак всі – завжди прикметники. Серед них необхідно знайти слова, які мають схоже лексичне значення. Для цього дитина аналізує кожне слово, підбираючи для нього контекст – мовні обставини, в яких можна це слово вдало вжити. Якщо два слова підходять для одного контексту, то вони є синонімами. Коли школяр виділить всі схожі за значенням слова на одному етапі, то пройде на наступний, де будуть інші прикметники, і серед них – новий синонімічний ряд. Ця вправа є досить простою для виконання, однак, вона змушує дитину звернути особливу увагу на значення прикметників, на те, які відтінки цього значення можна використати в тому чи іншому випадку, а також на те, які слова лексично наближуються одне до одного. А рибки, аквалангісти, підводна флора – всі ці деталі перетворюють завдання на насичену візуальними образами гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Гра «Підводний світ»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися