Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо попереднє завдання було присвячено синонімії, то ця вправа дає можливість покращити навички у роботі з антонімами, однак, як і минуле завдання, це має сильний акцент на ігровому аспекті. Тематика цієї гри – польоти на повітряних кулях. На екрані перед дитиною міститься велика повітряна куля в самому центрі малюнку. Поряд літають інші. На кожній знаходиться по одному іменнику. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб знайти кулю, слово на якій є антонімом до того, яке знаходиться на центральній кулі. Антонімія, як і синонімія, є загальним для всіх самостійних частин мови явищем. При антонімії наведені слова мають повністю протилежні значення. Тут важливо зробити уточнення. Синонімів здебільшого кілька – цілий синонімічний ряд. А от антонімів завжди тільки два – пара. Не можна вважати антонімами слова, які просто «сильно не схожі за значенням», адже більшість слів різні. Антонімами є саме протилежності, а її утворити може лише пара. Наприклад, антонімом до слова «любов» є слово «ненависть». Хоча слово «зневага» теж означає негативні почуття до іншої людини, його антонім – «повага», і міняти місцями у цих двох парах «любов» з «повагою» не можна». Отже, дитина аналізує всі слова, що є на повітряних кулях і підбирає той іменник, який має протилежне до центральної значення. Коли школяр виділяє відповідну кулю, то проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічний набір дій. Хоча механіка виконання вправи може здатись одноманітною, яскраві та гарно намальовані кулі, а також різноманіття слів компенсують це та привертають увагу дитини до завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Гра «Повітряні кулі»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися