Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники описують предмети, явища та осіб. Різноманіття цих слів не набагато менше, ніж різноманіття іменників. При цьому прикметники є дуже важливими, адже вони дозволяють образно, яскраво та коректно описати предмет, створивши в уяві співрозмовника той портрет, який потрібно. Одна із можливостей прикметників – це опис рис характеру різних людей та інших істот. Риси характеру – досить своєрідна категорія слів, адже їх сприйняття є субʼєктивним, індивідуальним і водночас таким, яке розуміє кожен. У ході виконання цього завдання дитина водночас опрацює і здатність прикметників описувати характер особистості, і граматичну категорію роду цих слів. На екрані перед учнем міститься зображення трьох людей або трьох інших істот: малеча, представник чоловічого роду та представниця роду жіночого. Над кожним міститься прикметник, що описує рису характеру цих персонажів. Лексично прикметники тотожні, однак, оскільки рід цих героїв відрізняється, прикметники теж мають бути різного роду, аби узгоджуватись за цією ознакою з ними. Дитина аналізує кожен прикметник, після чого у ті, котрі є неповними, дописує закінчення таким чином, аби форма прикметника відповідала роду особи, з якою це слово повʼязане. Традиційно слово «дитина» граматично має середній рід, незалежно від того, чи йде мова про маленьку дівчинку, чи про хлопця. Прикметники чоловічого роду однини у називному відмінку здебільшого закінчуються на «-ий» або «-ій», а жіночого – на «-а» та «-я». дитина вписує ці закінчення, аналізуючи звʼязок роду прикметників з родом зображених персонажів, запамʼятовує морфемний склад слів та звертає увагу на те, що означають ці слова – риси характеру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Гра «Риси характеру»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися