Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має формат цікавої розвиваючої гри, яка не лише розважить дитину, а й допоможе їй покращити свої навички правопису слів певної тематики. Гра виглядає наступним чином. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення робочого поля, на якому є досить великий набір літер. Вони розташовані у кілька стовпчиків та рядів. На перший погляд може здатись, що вони являють собою просто випадковий набір літер, однак, це не так. В цьому наборі сховано слово. Для того, щоб його знайти, дитина має подивитись на робоче поле загалом, відшукуючи першу літеру, потім – перший склад слова. Учень знає, що на кожному етапі в робочій області сховане лише одне слово, і завжди воно повʼязане зі шкільним приладдям. Кількість слів на цю тему не така вже й велика, тож учню значно простіше орієнтуватись в них. Коли школяр знаходить першу літеру, він має розуміти: слово може «піти» в різні напрямки, не обовʼязково зліва направо. Слово може й змінити напрямок. Наприклад, перші дві літери йдуть зліва направо, а потім слово «спускається» вниз на літеру – і знову йде зліва направо. Дитина, аби виділити все слово повністю, повинна виділити кожну його літеру. Після цього школяр проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. Ця вправа тренує увагу, зосередженість, вміння орієнтуватись у ловах, які обмежені певною тематикою. Таким чином через цю гру дитина відточує свої навички спілкування, а також – запамʼятовує правила правопису слів, що повʼязані з темою шкільного приладдя, а вона не така вже й проста, як може здатись на перший погляд. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.14
Гра «Шкільне приладдя»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися