Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Опрацювати граматичне значення дієслів не так вже й просто, тож для цього використовується цілий набір різних завдань, і це – одне з них. Однак, аби дитина зберегла цікавість до цієї теми, дане завдання має особливо сильний акцент на ігровій формі. Цьому разу школяру пропонується відвідати бібліотеку. На екрані перед учнем міститься зображення великої книжкової шафи. Вона сусідствує зі звичайними шафами та звичайними (по масштабу малюнка) книгами та бібліотекарем. Однак ті книжки, що знаходяться в центрі, велетенські. На кожній з них міститься по одному дієслову. Над цією композицією міститься формулювання завдання, де вказується, що слід зробити дитині, а саме – вибрати книжку із зайвим дієсловом. Звертати увагу потрібно саме на часі дієслова. Коли дитина знаходить та виділяє зайве слово, то  проходить на наступний етап до інших дієслів. Учень аналізує всі надані слова, комплексно та послідовно. Критерій підбору тільки один – час. Дієслова будуть відрізняти за видом (тобто завершеністю або незавершеністю дії), родом (якщо мова йде про дієслова у минулому часі). Однак це не важливо. Важливим є лише час дієслова. Завдяки виконанню даної вправи учень познайомиться з багатогранністю граматичних форм одного дієслова навіть в рамках одного часу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.8
Гра «У бібліотеці»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися