Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наявність одного сюжету, який є ніби обгорткою для механіки виконання завдання і повторюється на кожному етапі, є тим, що робить вправу більш цілісною і посилює ігровий аспект її виконання, що важливо задля збереження цікавості дитини до опрацьованої теми. У цьому завданні така сюжетна основа є. На екрані перед учнем міститься зображення багатьох предметів одягу, які вивісили просушитись після великого прання. На кожній футболці – свій прикметний. Серед них дитина має вибрати пару – такі два слова, які є антонімами. Як і синонімія, антонімія є досить розповсюдженим мовним явищем, яке спостерігається в тому числі і серед прикметників. Аноніми – слова, які мають повністю протилежне лексичне значення. Дитина аналізує кожен прикметник та підбирає пару протилежних – і виділяє ці слова. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де буде новий набір прикметників. Складність виконання вправи у кількості слів. Щоб швидко й правильно підібрати антоніми, дитина має досить добре в них орієнтуватись, швидко аналізувати слова та повʼязувати їх між собою правильно. Серед прикметників, зображених на екрані, є, скажімо, й синонімічні конструкції, які мають на меті заплутати дитину. Таким чином, це завдання тренує увагу, концентрацію та вміння швидко аналізувати значення прикметників. На одному рівні ці слова присвячені опису характеру, на іншому – конкретним характеристикам, на третьому відбувається опис абстрактних рис. Таким чином дитина ще й розширює свій словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.11
Гра «Велике прання»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися