Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники – це слова, які використовуються, здебільшого, для того, щоб правильно описати той чи інший предмет. Характеристика та позначення присвійності (тобто того факту, що певний предмет належить комусь) є головними цілями використання прикметника. Граматичні категорії тощо – це вже вторинне, це лише способи ефективно користуватись цими словами в тексті. Ця вправа дозволяє дитині відволіктись від матеріалу, присвяченого прикметникам та зосередитись на них самих. На екрані перед учнем міститься зображення двох робочих зон. На вершині кожної міститься свій предмет. Малюнок цього обʼєкта деталізований, кольоровий, яскравий. Дитина знає, як він називається і сприймає, перш за все це слово-іменник. Між робочими зонами міститься набір прикметників, які розміщено у стовпчик. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у розподіленні цих слів по робочим зонам відповідно до якостей цих предметів. Учень аналізує лексичне значення кожного прикметника, після чого вибирає, який з обʼєктів він дійсно правильно описує, тобто для зображення якого підходить. Після того, як школяр перемістить по відповідних робочих зонах всі наявні прикметники, почнеться наступний етап з новими предметами для опису та іншими прикметниками для опрацювання. При цьому єдиний критерій підбору – лексичний. Предмети підібрано таким чином, щоб іменники, які їх називаються, збігалися за родом. Для прикметників категорія роду є рухомою. Здебільшого, іменники мають сталий рід. За виключенням слів на кшталт «вчитель-вчителька», іменник має лише один рід. А от прикметники використовуються для опису різних слів, тому за цією категорію змінюються всі. Тут всі прикметники мають форму одного роду, числа та відмінка.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.10
Підбираємо прикметники до малюнків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися