Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Завдання у цьому комплексі вправ звертаються до різних сторін слів – до граматики, морфемного складу тощо. Однак, це завдання зосереджується суто на лексичному значенні слів, пропонуючи дитині розібратись з тлумаченням різних понять. На екрані перед учнем міститься кілька тлумачень – нових та різних для кожного наступного етапу завдання. А от слів, для яких вони підходять, якраз і бракує. Школяр аналізує кожне визначення та вибирає, який з термінів підходить для нього. Варіанти знаходяться під робочою зоною з тлумаченням. Важливо, що варіантів стільки ж, скільки й визначень, тож, знайшовши відповідність для першої пари, дитині стає простіше шукати термін для другого формулювання. Коли ж школяр знаходить, яке зі слів визначає друге тлумачення, для третього залишається лише один варіант. Коли дитина розсортує слова, визначення для яких наведені в робочій зоні, відповідно до них, то пройде на новий етап до нового їх набору. Завдяки цьому завданню словниковий запас дитини значно розширюється крім того, від виконання цього завдання є ще одна суттєва користь для учня: дитина вчиться лаконічно, змістовно та чітко знаходити визначення для слів, бачачи, як це робиться у вправі. Слова для визначення подаються одного типу. Наприклад, три види приміщень. Однак, дитина бачить, наскільки вони відрізняються між собою за способом використання і вчиться також звертати на це увагу, шукаючи потрібне визначення до слова в майбутньому. Крім того, кожен рівень проілюстровано картинками, які тематично повʼязані з визначенням хоча б одного зі слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Пояснюємо значення слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися