Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вигуки – одна з найцікавіших частин мови. З одного боку вигуків в активному словниковому запасі обмежена кількість, хоча при цьому використовуються вони досить часто. З іншого боку, вигуком вважається будь-яка спроба наслідування людиною звуків навколишнього світу, тож з цієї точки зору їх дуже багато. Те, як часто конкретна людина використовує вигуки, залежить скоріше від стилю її спілкування, адже одна з головних ролей цих слів полягає у передачі емоцій. Відповідно люди, що звикли свої почуття через мову не виражати, використовують мало вигуків у повсякденному спілкуванні. Ці слова слід вміти відрізняти від інших, і ця вправа тренує саме таке вміння. На екрані перед учнем міститься група слів, які розташовані в центрі в два стовпчики. Деякі з них є вигуками, інші – самостійні чи службові слова. По боках від групи слів знаходиться дві робочі зони, досі порожні. Кожна належить своєму персонажу. Ці герої, привітні й деталізовано змальовані, додають інтерактивності вправі, тож учню здається, ніби завдання він виконує у компанії. Над цією композицією знаходиться формулювання завдання. Там вказано, до якої робочої зони слід перенести вигуки, а до якої – всі інші слова. В цьому розсортуванні й полягає мета виконання цієї вправи. Школяр послідовно по черзі аналізує кожне слово, аби визначити, до якого виду воно належить. Після цього дитина переносить його в одну з робочих зон – і так, поки не розсортовані слова не закінчаться. Коли учень опрацює їх всі, то пройде на наступний рівень до інших слів, з якими треба виконати аналогічні дії. Таким чином школяр запамʼятовує вигуки та вчиться відрізняти їх від інших слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.9
Розпізнаємо вигук
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися