Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числівник – це частина мови, яка називає кількість або число предметів, відповідаючи на питання «котрий?» та «скільки?». Важливо розуміти, що у визначенні будь-якої частини мови надаються лише головні форми питань, на які відповідають слова, що до них належать. Наприклад, іменники відповідають на питання «хто?» (яке відноситься до осіб) та «що?», яке стосується предметів, які є неістотами. Різниця між питаннями, на які відповідає числівник, ще істотніша. Вона є суттю єдиного внутрішнього розділення числівників на підвиди. Слова, які відповідають на питання «скільки?» називаються кількісними числівниками, бо означають число предметів, які зазвичай називаються за допомогою іменників. Ті ж слова, які відповідають на питання «котрий?», є порядковими числівниками, і їхня мета – визначити порядок предмету при лічбі. Тобто перший вид описує одну з характеристик предмету, а інший – його місце серед інших. У ході виконання цього завдання дитина навчиться розрізняти числівники  за видами. На екрані перед дитиною міститься набір числівників – новий для кожного наступного етапу завдання. Вони розміщені в стовпчик та знаходяться з правого боку екрану. З лівого – порожня ділянка, розділена на дві зони. Між ними – вказівки, до якої зони слід перемістити кількісні числівники, а до якої – порядкові. Ці терміни не називаються. Замість них у завданні фігурують питання, за допомогою яких і можна виконати цю диференціацію. Дитина по черзі опрацьовує кожен числівник, задаючи до нього обидва питання. Коли школяр розуміє, на яке з них це слово відповідає, то переміщує його до відповідної зони. Після розсортування всіх слів етапу учень проходить на наступний рівень завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Розподіляємо числівники за питанням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися