Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вигуки досить легко виділити серед інших слів. Для цього необхідно мати мовну практику, знати їхню роль у спілкуванні та розуміти, як ці слова використовуються. Все це тренує наведена вправа. На екрані перед дитиною міститься кілька речень, які зображено у стовпчик. Кожне – на своєму рядку, який оформлено як стрічку з текстом. Завдання сформульовано над цією композицією. Наприклад, треба знайти рядок, де є вигук. Дитина уважно читає фрази, які там розміщені. Знайшовши вигук, учень виділяє відповідний рядок – і проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічний набір дій. На кожному етапі мета виконання – знайти потрібний рядок, хоча формулювання того, який саме є потрібним, може змінюватись, то ж слід уважно читати завдання до кожного етапу. Важливо, що виділити слід не сам вигук, а весь контекст. Правильне використання вигуків означає їх поєднання з тим чи іншим контекстом, його емоційне забарвлення тощо. Завдяки виконанню даного завдання дитина вчиться робити правильні висновки стосовно того, як саме використовувати вигуки у повсякденному спілкуванні. Коли це доречно, коли ці слова є зайвими – цього вчить дана вправа, і ці норми є не лише мовними, адже мають безпосереднє відношення до правил етикету та норм спілкування. Крім того, школяр дізнається про те, в якому контексті який вигук є доречним. На кожному етапі будуть нові рядки з текстом, і їх супроводжують малюнки, що зображають те, про що в цих фразах й реченнях йдеться. Завдяки такому різноманіттю візуальних образів та деталізованих картинок дитині цікавіше рухатись між рівнями та сприймати текстову інформацію.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.8
Шукаємо правильний рядок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися