Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розуміння початкової форми прикметника є таким же важливим, як і знання питань для всіх наступних відмінків. Початкова форма прикметників трохи відрізняється від аналогічної в іменників. Якщо для іменника початкова форма – це однина у називному відмінку, то у прикметника до цього списку додається ще й чоловічий рід. Іменники називаються обʼєкти, і в цих назвах категорія роду вже є ніби закладена: відносно невелика частина словникового запасу іменників української мови змінюються за родом. А от прикметники описують різні предмети. Одна й та сама якість може бути притаманною різним обʼєктам, які граматично мають різний рід. Тому всі прикметники змінюються за родом. І хоча традиційно саме форма чоловічого роду є частиною початкової форми прикметників, в контексті вона може бути іншою. На екрані перед школяре міститься кілька словоформ прикметника – іншого для кожного наступного етапу завдання. Всі ці словоформи представляють різні відмінки і розташовані вони хаотично. Бракує тільки називного відмінка. Учень аналізує інші відмінки, аби зрозуміти, в якому роді та числі має бути називний відмінок, після чого у порожнє поле дитина вписує це слово. Коли школяр вписує прикметник у початковій формі, то проходить на новий етап до іншого подібного випадку. Завдяки правильно поставленим питанням, дитина бачить, як виглядає початкова форма у кожному випадку, а це допомагає краще орієнтуватись у відмінках, і в граматиці прикметників загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Ставимо прикметник у початкову форму
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися