Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числівник – це самостійна частина мови, яка означає кількість або порядок при лічбі і відповідає на питання «скільки?» або «котрий?», при чому, оскільки це іменникова частина мови, то в залежності від форми числівник може змінюватись за тими ж граматичними категоріями, що й іменник. Відповідно змінюються й деякі його питання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься ставити до числівника правильне питання. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, що виглядає як шкільна дошка. У один стовпчик на ній зображено слова – числівники з різноманітним лексичним значенням. В іншому стовпчику – питання, які можна задати до цих слів. Питання розташовано хаотично. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити кожне питання до числівника, який є відповіддю на нього. Коли школяр розсортує всі питання до відповідних числівників, то пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, але слова, з якими треба буде співвідносити питання, будуть іншими. Зміняться й самі питання, які треба міняти місцями. Питання виражає не лише лексичне значення слова, яке є відповіддю, а й містить таке саме закінчення, тобто питання та «його» числівник мають однакові граматичні форми. Спільне закінчення є підказкою для учня. Завдяки виконанню цієї вправи дитина навчиться значно краще орієнтуватись у різних формах числівників. Це стане їй у нагоді як при вивченні подальших тем, повʼязаних з цією частиною мови, так і для того, щоб ефективно та без помилок вживати числівники у повсякденному житті. А вдале ілюстративне оформлення завдання лише посилює його візуальну виразність для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Ставимо питання до числівників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися