Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова дуже багата – до її складу входять сотні тисяч слів. Однак, активний словниковий запас людини здебільшого значного менший, адже деякі слова залишаються для неї невідомими. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з маловідомими словами, тлумачення яких буде представлене на екрані. Деякі з цих слів є діалектизмами, тобто вживаються лише в кількох регіонах України, деякі є неологізмами, тобто словами, що стали частиною української мови відносно нещодавно. Інші ж просто є спеціалізованими, тож часто школяру просто нема звідки про них дізнатись. На екрані перед дитиною міститься таке маловідоме слово – нове для кожного етапу завдання. Над ним міститься звукова кнопка. Коли школяр натисне на неї, то почує звукове відтворення слова. Ця кнопка потрібна на випадок, якщо дитина не відразу зрозуміла, як це слово читається. По іншу стороні відносно тире знаходиться порожня ділянка, куди слід перенести визначення цього слова. Варіанти ж для нього знаходиться під ним. Їх є кілька і всі вони досить різні, аби плутанини не виникло. Поряд зі словом знаходиться малюнок, на якому зображено те, що цим словом називається. За допомогою цієї підказки дитина знаходиться потрібне визначення і вибирає його. Після цього визначення стає на своє місце після тире, а дитина проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій та познайомитись з тлумаченням нового слова. Рухаючись між рівнями, дитина значно розширює свій словниковий запас, що знадобиться їй у спілкуванні та при виконанні майбутніх вправ.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Тлумачимо маловідомі слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися