Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники входять до числа так званої іменникової підгрупи самостійних частин мови. Разом з ними до неї входять іменники, прикметники та числівники. При цьому займенник використовується для того, щоб інші частини мови цього підвиду заміняти у різних реченнях. Тож природно, що займенники мають ті ж граматичні категорії, тобто рід, число, відмінок. При цьому у випадку із займенником є два нюанси. Перш за все, варто зазначити, що зміна форми відмінку не просто додає нового закінчення, а змінює слово цілком, разом з коренем. Друге – не всі займенники змінюються однаково. Таким чином, розібратись у комбінаціях їх граматичних форм стає досить непросто, і ця вправа має допомогти дитині саме в цьому. А для того, щоб школяр зберіг цікавість до даної частини мови, це завдання має досить цікавий спосіб подання інформації – гру в загадки. Загадка – древня розумова гра, яка не лише корисна для розвитку інтелектуальних здібностей, а й демонструє образне мислення й багатство культурного спадку, адже загадки є частиною фольклору. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення нової загадки. У ній пропущено одне слово, і завжди це слово – займенник, однак, звісно, інший для кожного наступного рівня. Школяр читає загадку. Спершу він має зрозуміти, який саме займенник пропущено. Важливо, аби учень правильно вибрав не лише саме це слово, а його форму – рід, число, відмінок. Після того, як дитина вибере вірний займенник, то пройде на новий рівень вправи, де треба буде виконати аналогічні дії, і побачить відповідь на загадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.7
Відгадуємо загадки із займенниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися