Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого комунікація відбувається за допомогою речень – повноцінних поширених синтаксичних конструкцій, що містять завершену думку та головні члени: підмет й присудок. Однак, й спілкування лише за допомогою поодинокого слова теж може бути ефективним у ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься відповідати на питання, які їй задають, за допомогою самих лише числівників. На екрані перед учнем міститься зображення ігрового персонажа, який грає роль вчителя. Він виглядає досить симпатично й мило, тож не має викликати зайвих асоціацій. Поряд – шкільна дошка, що підкріплює образ, а головне – містить питання, на яке слід відповісти. З іншого боку – дитина, ще один персонаж. Учень має допомогти їй відповісти на це питання, вписавши у діалогову хмаринку цього героя правильний числівник. Школяр аналізує питання, згадує відповідь, після чого вписує її у каркас. Акцент робиться на самостійності дитини: ані варіантів під робочою зоною, ані чисел чи літер, яких можна скласти слово, нема – лише клавіатура. При цьому питання безпосередньо повʼязані з оточуючим світом. Наприклад, скільки днів у тижні, або скільки місяців у році. Виконуючи це завдання, дитина розуміє, що числівник – це цифри, які називаються словами, при чому не просто так, а з певною метою. Цифри являють собою лише голі символи. Вони не здатні передати звʼязки між словами в реченні тощо. А числівник має потрібні граматичні категорії, а головне – ці слова можуть бути кількісними та порядковими. Коли школяр вписує відповідь на одне питання, то проходить на нове, тож має змогу переконатись, як часто нас в житті супроводжують числівники та як багато тем, з якими ті повʼязані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Відповідаємо на питання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися