Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожного дня дитина стикається з числівниками, просто коли дивиться на годинник та називає час тої чи іншої події, тож не дивно, що пристрій для виміру часу так часто використовується для опрацювання слів, що входять до цієї частини мови. За допомогою годинника участь може й закріпити навички відмінювання числівників, адже в українській мові є сталі форми назв часу, які відповідають на питання «о котрій годині?» та «котра година?». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з цими випадками. На екрані міститься зображення певної життєвої ситуації. У формулюванні завдання, яке міститься над малюнком, ця ситуація описується словесно. Наприклад, дідусь з онучкою гуляли й повернулись у тій чи іншій годині, при чому на стіні на малюнку зображено годинник, що показує час. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб дати відповідь на питання на кшталт «о котрій годині повернулись дідусь з онучкою?» або «котра година була на годиннику, коли дідусь з онучкою прийшли додому?». Учень бачить показники на годиннику, розуміє, що вони означають та вписує числівники у каркас словосполучення, яке є відповіддю на це питання. При цьому наголос робиться саме на використанні потрібних відмінкових форм «об одинадцятій годині тридцять хвилин» або «на годиннику була пʼятнадцята година і пʼятнадцять хвилин». Коли школяр вписує потрібні числівники у каркас, то тренується у використанні правильних граматичних форм в цих випадках. Це важливо як з точки зору закріплення знань щодо відмінювання числівників, так і з точки зору використання даних знань у побуті, адже відповідати на питання про час дитина буде досить часто.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Відповідаємо на питання «о котрій годині?», «котра година?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися