Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При роботі з прямою мовою, як у вигляді цитат, так й у вигляді діалогів, дитина має справу з великою кількістю різноманітних розділових знаків, які вживаються у певному порядку. Є досить чіткі правила, які регламентують вживання цих знаків і не допускають плутанини. Знання цих правил не лише уніфікує зображення діалогів в писемному форматі української мови, а й допомагає дитині не заплутатись. Залишається лише їй вивчити ці норми й правила. В цьому як раз і має допомогти виконання даного завдання. На екрані перед школярем міститься зображення двох діалогів, які розташовані в різних робочих зонах. Щоб плутанини точно не виникло, слова в діалогах зображено в різний колір. У одному діалозі всі пунктуаційні знаки вжито правильно: кожна наступна репліка нового співрозмовника починається з нового рядка та з тире; після її закінчення йде кома (якщо репліка була оклична – то знак оклику, якщо питальна – то питальний знак), а після неї знову йде тире та авторські слова. Репліки діалогів не забираються в лапки ніколи, адже ті застосовуються лише у реченнях з прямою мовою, а не у перекладі розмови на письмі. Складність цього завдання у тому, що той діалог, де було допущено помилку, змістовно правильний, а помилка досить дрібна. Необхідно, щоб дитина проявила як увагу й ретельність при аналізі обох структур, так і знання пунктуації в діалогах, аби вдалось знайти той, де є помилка. Коли школяр це робить, то натискає на символ що знаходиться біля правильного діалогу. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання, де треба буде схожим чином опрацювати іншу пару цих мовних структур. При цьому діалоги будуть по-іншому оформлені, тож учень має відокремити всі правильні варіанти пунктуації від неправильних.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.9
Вибираємо діалог, в якому правильно розставлені розділові знаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися