Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа присвячена опрацюванню конкретних форм займенників, в яких поєднується кілька граматичних категорій, властивих цим словам. Можна сказати, що дане завдання узагальнює відомості про граматичні категорії займенників, які дитина опрацьовувала досі: рід число та відмінок комбінуються таким чином, аби вони грали свою роль у спілкуванні, замінюючи іменники, прикметники та числівники, запобігаючи тавтології та роблячи акценти на тому чи іншому компоненті повідомлення. На екрані перед дитиною міститься зображення персонажу, який вимовляє словосполучення. Воно є неповним – у ньому бракує як раз займенника. Варіанти, які претендують на те, щоб стати частиною цього словосполучення, знаходяться на робочій зоні поряд з цим персонажем. Дитина дивиться на слово, яке у фразі вже є, аналізує його значення та граматичні категорії, після чого серед варіантів вибирає займенник, який підійде для того, аби доповнити і завершити словосполучення. Коли учень робить свій вибір та переміщує потрібне слово до каркаса фрази, то проходить на наступний етап. Завдяки великому різноманіттю займенників за метою висловлювання та питаннями (адже вони замінюють іменники, що відповідають на питання «хто?» або «що?», та прикметники, що відповідають на питання «який?», «чий?», та числівники, які відповідають на питання «скільки?» й «котрий?») кожне наступне словосполучення опрацює нову сторону слів, що належать до даної частини мови. Присвійні, особові, вказівні, зворотний (тільки один – «себе»), питальні, відносні, неозначені та заперечні – всі ці розряди дитина використає у цій вправі. А присутність персонажа зробить цей процес більш цікавим для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.11
Вибираємо потрібну форму займенника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися