Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує роботу з годинником як з тим, за допомогою чого дитина працює з числами і числівниками кожен день. Однак, якщо попереднє завдання мало на меті скоріше нагадати правила роботи з аналоговим годинником те, як формулюється назва часу (що має як академічне, так і практичне значення), то це завдання вже складніше, адже вимагає більшої самостійності дитини. На екрані перед учнем міститься зображення годинника – всього лиш одного, аналогового, який показує точний час. Під ним каркас назви даних цього годинника. Вільні ділянки віддані під числівники, яких поки бракує. Вони поєднуються з назвами мір часу: годинами й хвилинами. Дитина аналізує дані, які показує годинник, після чого з-поміж варіантів, які наведені під каркасом, знаходить, вибирає та переміщує потрібні числівники. В результаті під годинником має утворитись комбінація на кшталт «пʼята година десять хвилин», якщо, звісно, вона відповідає положенню стрілок. Після цього дитина проходить на наступний етап до нового годинника та інших числівників. Ця вправа має подвійне значення. По-перше, вона допомагає використати знання числівників у повсякденному житті, адже закріплює навички роботи з годинниками. По-друге, за допомогою різноманіття числівників дитина запамʼятовує правила правопису складних випадків. Важливо, що у завданні не подаються числівники, які можуть заплутати дитину. Якщо годинникова стрілка знаходиться біля шістки, то серед числівників буде або, власне, слово «шоста», або слово «вісімнадцята», але не водночас. Ця вправа узагальнює знання дитини, присвячені цій частині мови, адже традиційно години називаються порядковими числівниками, а хвилини – кількісними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Визначаємо час
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися