Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Самостійні частини мови діляться на дві великі підгрупи: іменникові та дієслівні. Ті, що належать до іменникової групи, окрім власних граматичних категорій, володіють й тими, які властиві іменнику: родом, числом та відмінком. Це цілком справедливо й для прикметника. При опрацюванні відмінкових форм слів, що належать до цієї частини мови, слід памʼятати про важливий факт: хоча прикметники мають інший морфемний склад, а тому і відміняються по-іншому, сенс, значення та питання кожного з відмінків не змінюється. На екрані перед дитиною міститься зображення речення – нового для кожного наступного етапу завдання. Над ним знаходиться формулювання завдання. Дитина читає його та розуміє мету виконання: знайти прикметники та визначити їх відмінок. На кожному етапі буде лише по одному слову цієї частини мови в реченні. Те, що прикметник треба перш за все знайти, означає необхідність звикнути до різкої зміни морфемного складу прикметників, які зазнали відмінювання. Орієнтуватись у пошуку слід саме на значення цих слів: прикметник завжди означає якість предмета, в якій би формі не виступав. Коли школяр відшукує прикметник, то для визначення його відмінка залишається просто поставити питання до цього слова. Скажімо, якщо прикметник «веселого» відповідає на питання «якого?», то це – форма родового відмінка.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Визначаємо відмінки прикметників у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися