Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попереднє завдання було суто практичним – дитина працювала з іменниками, визначаючи потрібну форму за питанням, а не за назвою відмінка. Цього ж разу до практичної частини додається й теоретичний компонент – школяр має опрацювати іменник та визначити, в якому відмінку його вжито. На екрані перед дитиною міститься зображення словосполучення – нового для кожного етапу завдання. По боках від нього міститься два стовпчики. З одного боку – стовпчик з назвами відмінків. По інший – стовпчик з питанням, на які відповідають іменники, коли приймають цю ж відмінкову форму. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб правильно проаналізувати іменник, підібравши до нього питання, на яке він відповідає, і визначивши таким чином й відмінок слова. Коли дитина перемістить у робочу зону під словосполучення назву обох, то пройде на новий етап. Спочатку проаналізувати слід саме питання, на яке відповідає іменник. Тому поряд з ним – залежне слово, адже без нього точно визначити питання складно, а деякі форми називного та знахідного відмінків в принципі тотожні. І от, коли дитина визначає питання, залишається лише подивитись, який відмінок на нього відповідає. Це завдання досить просте для виконання, однак, у ході переміщення з рівня на рівень дитина отримує важливий досвід практичної роботи з відмінками. Учень знайомиться з формами різних відмінків, з тим, які морфеми ці форми надають. Крім того, школяр ще й просто краще запамʼятовує співвідношення питань та назв відмінків. Це важливо для майбутнього виконання подібних вправ, оскільки не завжди назви відмінків будуть супроводжуватись питанням до них і навпаки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Визначаємо відмінок іменника у словосполученні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися