Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що слова складаються не лише з окремих звуків та літер, а й зі складів. Кожен склад являє собою обʼєднання кількох (мінімум двох) звуків, серед яких обовʼязково є голосний. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься збирати слово з частин, при чому частинами будуть якраз склади. Особливий наголос робиться на ігровому аспекті, який перетворює вправу на графічну загадку. На екрані перед дитиною міститься зображення бджолиних сот. На кожній – інший склад. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб з-поміж кількох сот вибрати такі, на яких знаходяться склади, що можна скласти в одне слово. На кожному етапі можна скласти лише одне таке слово з обмеженої кількості складів, адже поряд знаходяться порожні ділянки, куди їх треба перенести. За кількістю цих ділянок дитина розуміє число складів у слові – дві ділянки для сот означають, що складів у слові два і так далі. Отже, дитина не може просто взяти будь-які склади, які їй сподобались, і скласти довільне слово. Між сотами зі складами й місцем, куди їх треба перенести літає джміль. Він тримає підказку. Дитина, якщо вона не розуміє, що за слово ховається серед шестикутників сот, може до неї вдатись – натиснути на знак питання і побачити зображення предмету, назву якого школяр відгадує. Коли дитина знаходить потрібні склади та переносить їх до каркаса слова у правильному порядку, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій, але склади на сотах будуть іншими, бо новим буде й слово. Завдяки наявності образів бджолиного вулика та джмеля-порадника це завдання стає більш цікавим, ніж у випадку, якщо б дитина просто опрацьовувала кілька різних складів слова, намагаючись їх скласти до купи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Збираємо слово з частин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися