Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівʼя та приказки – справжня скарбниця народної мудрості. У цих лаконічних висловах містяться важливі уроки, поради та настанови, виконувати які варто за будь-яких часів. Оскільки ці вислови є досить короткими та складаються здебільшого лише з однієї фрази, задля того, щоб краще запамʼятатись та донести ідею, вони часто містять цікаві образи та мовні структури. Так, є ціла низка приказок, котрі містять антоніми. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться та опрацює прислівʼя такого роду. На екрані перед дитиною міститься одне таке прислівʼя на кожному рівні завдання. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб визначити слова-антоніми. Дитина вже знає, що ними є такі слова, котрі мають суто пролите жне лексичне значення. Прислівʼя підібрано таким чином, що в кожному антонімами є саме іменники. Дитина знаходить їх, виділяє обидва слова і проходить на наступний етап. Таким чином, ця вправа виконує відразу кілька ролей. З одного боку, вона знайомить дитину ще з одним пластом народної мудрості. З іншого – дає зрозуміти, як можна використовувати антонімію на практиці, як використання протилежних за значенням слів посилює ідею повідомлення. Крім того, дитина ще й просто покращує власний досвід у роботі з протилежними за значенням іменниками, дізнаючись про нові пари таких слів. У прислівʼях часто зустрічаються й інші слова-антоніми, але дитина має виділити саме іменники, що теж корисно для розвитку її уваги та концентрації. Кожен вислів проілюстровано, що надає вправі більшої візуальної насиченості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.8
Знаходимо антоніми в прислів'ях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися