Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслово – це самостійна частина мови, яка означає дію або стан предметів та відповідає на питання «що робити?» або «що зробити?», що має характерні лише для цієї частини мови граматичні категорії на кшталт виду та часу, а в деяких формах ще й змінюючись за родом. Дієслова відрізняються від іменникових частин мови, адже виділяються в окрему підгрупу, а в реченні відіграють таку ж важливу роль, як й іменники. Ця вправа допоможе дитині налаштуватись на роботу саме з дієсловами. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити дієслова в тексті. На кожному етапі перед учнем на екрані міститься зображення кількох речень, що обʼєднані спільною темою та загальною думкою. Текст на кожному етапі інший, але завжди цікавий та пізнавальний. Те, про що в ньому йдеться, зображено поруч у вигляді деталізованих ілюстрацій. Завдання, яке має виконати дитина у ході виконання даної вправи, завжди одне й те саме й полягає у тому, щоб знайти та виділити в тексті дієслова. Дитина уважно читає текст. Спочатку – лише щоб зрозуміти його тему, потім школяр вчитується у кожне речення та шукає у них слова, які називають дію або стан, відповідаючи на питання, перелічені у визначенні. Головне – зрозуміти, як дієслово відрізняється від інших частин мови, орієнтуючись саме за значенням цих слів. На наступний етап завдання дитина пройде тоді, коли виділить всі дієслова в тексті. Паралельно з виконанням вправи учень не лише дізнається багато цікавого й нового, а й розуміє, що в кожній фразі переважно по одному дієслову, і що воно має центральне значення у повідомленні, адже описує дію, а вона є важливим елементом розвитку думки речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Знаходимо дієслова у тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися