Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення кожної нової частини мови починається з вправи, у ході виконання якої необхідно цю частину мови знайти у тексті. Таким чином учень згадує особливості слів, що належать до цієї частини мови, а крім того відбувається умовна переорієнтація – якщо досі дитина у будь-якому тексті автоматично шукала, скажімо, дієслова, то тепер відразу шукатиме займенники – цій частині мови присвячено дану вправу. На екрані на кожному етапі завдання міститься новий міні-текст. Той містить два-три поширених речення. У кожному є як мінімум один займенник. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб знайти їх та виділити. Коли дитина зробить це з усіма словами, що належать до даної частини мови, то пройде на новий етап вправи до іншого короткого тексту, який завжди супроводжується малюнками. Займенник – самостійна частина мови, яка належить до іменникової підгрупи і грає свою особливу роль у спілкуванні. Займенники не називають предмети чи якості, а лише вказують на них. Не дарма ця частина мови має саму таку назву. Займенники використовуються саме для того, щоб заміняти собою ті чи інші слова – здебільшого іменники, однак, нерідко вони замінюють й прикметники та числівники. При цьому відповідають на питання інших частин мови іменникової підгрупи: «хто?», «що?», «який?» тощо. Щоб зрозуміти, що перед дитиною знаходиться саме займенники, необхідно проаналізувати лексичне значення цього слова, якщо воно не «належить» тому чи іншому поняттю, явищу, ознаці, а може використовуватись і для позначення чогось іншого, а крім того це слово просто вказує на предмет, ознаку або кількість, то воно є займенником.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Знаходимо займенники у тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися